Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o Floře

FLORA

Flora je Víla přírody a čerpá svoji veškerou energii z květin, rostlin a všelijakých trav. Má hluboké znalosti o všech možných bylinkách, takže se velice dobře vyzná v přípravě kouzelných lektvarů. Flora pochází z planety Lynphea. Všichni její obyvatelé jsou mírumilovní a uvolnění, rádi se procházejí po loukách a vdechují vůni květin. Její kvetoucí království je nade vší pochybnost z celé Magické dimenze nejkrásnější.

Přes útlý věk se Flora chová z celé skupiny nejdospěleji. Je jednoznačně nejmoudřejší a nejpřemýšlivější ze všech. Kdykoli se její přátelé začnou hádat, snaží se jejich spory urovnat. Je pro skupinu velice důležitá, protože ví, kdy v boji proti čarodějnicím vytrvat a kdy se raději zastavit a zamyslet se, jak dál.

Flora Winx Klub

 

 

Flora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

flora

(petra , 28. 4. 2014 18:00)

O. Flore

flora

(petra , 28. 4. 2014 18:00)

O. Flore

Floro

(Záhadná dívka..., 29. 6. 2012 12:31)

Ahoj Floro.mám tě strašně ráda a i když vím že nejsi,tak v tebe véřím.Mám tebe a ostatní Winx ráda.Mám strašně ráda ZELENOU a RůžOVOU,což odpovídá barvě mého pokojíčku.Mám ráda kluka ze sedmí třídy,ale on to neví.Vždy,když píšu komentář,píšu jako jméno záhadná dívka.Jsem sice ze čtvrtý,ale jem po TřETí zamilovaná.Buď se mi to jenom zdá,nebo se zamilovávám často.Teď ale zpět k tobě Floro.Taky miluješ morčata jako já?Já je miluju strašně a taky budu jedno mít:)Už se nemůžu dočkat.Někdy doufám,že víly existují,a že já jsem jednou znich,podobná tobě Floro.Doufám,že se mi jednou splní můj sen-být jako ty Floro.
S pozdravem
Záhadná dívka.

ZÁHADNÁ DÍVKO

(Flora winx club, 17. 11. 2013 14:10)

záhadná dívko já egzistují a přejí ti hodně štěstí s tym tvym klukem a tet ke mně ja milují morčata sou to užasná zvířatka a tak moc rozkošná mam ráda take psi , kočky, koně.atd: a ružovou a zelenou mam taky ráda jsem ráda že aspon ty mne maš ráda a věříš ve mne a maš ráda stejnou barvu jako ja a vždy když usneš spomen si prosím na mne a budeš vědět že jsem práva a vždy když budeš ve mne věřít jednou se ti ukaži a ty se proměníš v podobnou osbu jako jsem já ale za tyden ti to vyprší uživej si tedy že jsi podobná jako ja!! a nezapomen splni se to jen když ve mne bueš věřít jestli ne tak nikdy mnou nebudeš!!! napsala Flora pro hodnou holčičku ktéra miluje winx s uctou Flora!!!!

Floro

(Záhadná dívka..., 30. 6. 2012 22:01)

Milá Floro.Mám tě strašně ráda a každý den pravidelně se dívám na vaše pohádky (na počítači) a potom sním o tobě,o Winx a o tom,že jse víla.Samozřejmě jsem s tím pravidelným koukáním začala až teď o prázdninách,protože když ještě byla škola,neměla jsem čas.A když dám ruce na deset cm.od sebe,cítím v nich zvláštní napětí a pak to napětí přestane,bolí mě strašně ruce,že nepohnu ani prstem.
Tak ahoj
Záhadná dívka.

Re: Floro

( Flora winx club, 17. 11. 2013 13:54)

JSEM RADA ŽE SE VAM LIBIM JSTE TAK MOC HODNY LIDE !!!!!!! NAPSALA FLORA

Flora

(Mary , 15. 3. 2013 21:32)

no Flora je hodně dobrá

Re: Flora

(Ivett, 17. 3. 2013 8:09)

To jo ;)

Písnička o Floře

(Janička, 27. 2. 2013 11:00)

Ahoj Floro.Miluji květiny a Vás Winx.Ráda kreslím a baví mě i to že se starám o naše zvířádka.Mělas někdy pocid že někam nepatříš,já ano.
Měj se dobře a taky bych chtěla býd tebou.Tvoje Janička.

Re: Písnička o Floře

(Ivett, 28. 2. 2013 8:23)

Třeba někdy Florou udeš ;)